Ogłoszenia duszpasterskie: XIX Niedziela Zwykła

Niedziela, 7 sierpnia 2022 10:38

Z racji trwających prac remontowych w kościele Msze św. w tygodniu odprawiamy w kaplicy cmentarnej a w niedziele w remizie OSP
  1. W Kalendarzu Liturgicznym:
    - Poniedziałek: wspomnienie św. Dominika, prezbitera
    - Wtorek: święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy męczennicy, patronki Europy
    - Środa: święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
    - Czwartek: wspomnienie św. Klary, dziewicy
    - Sobota: święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej
  2. Kustosz Sanktuarium w Ludźmierzu zaprasza na odpust Wniebowzięcia NMP w poniedziałek 15. sierpnia o godz. 11.30 będzie przewodniczył i kazanie wygłosi Ks. Abp Marek Jędraszewski
  3. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy o 7.00 zmianka różańcowa. Składka inwestycyjno – gospodarcza. Po wieczornej mszy św. spotkanie z Radą Parafialną
  4. Składam serdeczne podziękowanie za indywidualną ofiarę na podłogowe ogrzewanie kościoła rodzinie z ul. Kosibowicza za 1000zł. rodzinie z ul. Małkowskiej za 500zł. rodzinie z ul Trzech Koron za 1000zł. rodzinie z ul. Kosibowicza za 1000zł. rodzinie z ul. Ogrodowej za 400zł. rodzinie z ul. Ogrodowej za 500zł. pewnej osobie z ul. Kosibowicza za 300zł. rodzinie z ul. Kosibowicza za 500zł. rodzinie z ul. Małkowskiej za 500zł. pewnej osobie z ul. Ogrodowej za 1000zł. Kołu Gospodyń Wiejskich za 1000zł. rodzinie z ul. Ogrodowej za 600zł. rodzinie z ul. Flisaków za 1000zł. anonimowej osobie za 500zł. rodzinie z ul. Polna za 500zł. rodzinie z ul. Trzech Koron za 1000zł. rodzinie z ul. Granicznej za 800zł. rodzinie z ul. Kosibowicza za 600zł. pewnej osobie z ul. Kosibowicza za 500zł. pewnej osobie z ul. Pod Skałką za 500zł. rodzinie z ul. Granicznej za 600zł. rodzinie z ul. Granicznej za 250 zł. rodzinie z ul. Kosibowicza za 500zł rodzinie z ul. Kosibowicza za 1000zł. pewnej osobie z ul. Trzech Koron za 1000zł. rodzinie z ul. Św. Kingi za 1000zł. X Róży św. Ojca Pio za 200zł. rodzina z ul. Granicznej za 1000zł. rodzina z ul. Ogrodowej za 500zł. Bóg zapłać Flisakom z naszego Koła Sromowce Wyżne za ofiarę: 34 000zł.
  5. Bóg zapłać za prace przy kościele w tym tygodniu Panom: Zbyszek Pierwoła, Dariusz Janczy Gabriel Janczy, Paweł Janczy, Nikodem Pierwoła, Marcin Dębski, Andrzej Bańkosz, Wojciech Bańkosz, Marek Bańkosz, Jakub Janczy, Stanisław Kret. Bóg zapłać Panu Adamowi Dębski za wypożyczenie rusztowania oraz Paniom: Krystynie Bańkosz, Ewie Bańkosz za umycie witraży w kościele
  6. Serdecznie witamy w naszej parafii gości, turystów i życzymy miłego wypoczynku