Ogłoszenia duszpasterskie: III Niedziela Adwentu

Niedziela, 12 grudnia 2021 16:51

1. Pamiętajmy, obwiązują nas maseczki, podczas nabożeństw w kościele
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    - Poniedziałek: wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy
    - Wtorek: wspomnienie św. Jana od Krzyża, doktora Kościoła
  3. Dzisiejsza III niedziela Adwentu to niedziela Gaudete –„Radujcie się” – „Pan Jest Blisko”. Od 16 grudnia rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. W naszych modlitwach polecamy Bogu wszystkie rodziny naszej parafii.
  4. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca, przed Mszą św. o godz. 18.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
  5. Roraty w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek o godz. 18.00 w pozostałe dni o godz. 7.00 zachęcam do udziału, zwłaszcza dzieci z lampionami.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary, które składacie w każdą niedziele i święta oraz te do skarbon wspierając różne akcje. Składam serdeczne podziękowanie za ostatnią składkę na potrzeby inwestycyjne w naszej Parafii. Jak również Bóg zapłać za ofiary do puszek na Kościół na Wschodzie
  7. Składam serdeczne podziękowanie Flisakom za złożoną ofiarę 2000 zł. na potrzeby inwestycyjne w naszej Parafii
  8. W sobotę 18 grudnia po Mszy św. wieczornej spotkanie z kandydatami do bierzmowania
  9. Gratuluje naszym najmłodszy ministrantom za zajęcie II miejsca w dekanalnych rozgrywkach piłki nożnej halowej.
  10. W niedzielę 19 grudnia spowiedź święta adwentowa w naszej Parafii od godz. 14.00 do 16.00. W spowiedzi pomogą nam księża z dekanatu, nie zostawiajmy spowiedzi na ostatnią chwilę.
  11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Św. Kingi.