Ogłoszenia duszpasterskie: XXXII Niedziela Zwykła

Niedziela, 7 listopada 2021 08:18

1. Pamiętajmy, obwiązują nas maseczki, podczas nabożeństw w kościele
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    - Wtorek: rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
    - Środa: wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża
    - Czwartek: wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa oraz Narodowe Święto Niepodległości, modlimy się w intencji naszej Ojczyzny.
    - Piątek: wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
    - Sobota: wspomnienie świętych Benedykta, Jana Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych męczenników Polskich
  3. Dziś I niedziela miesiąca po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o (8.00 zmianka różańcowa), składka inwestycyjno – gospodarcza na potrzeby naszego kościoła.
  4. W niedzielę 14 XI br. przypada V Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Ubogich zawsze macie u siebie”, dlatego będzie przeprowadzona składka do puszek na ubogich Archidiecezji Krakowskiej. Również w tym dniu na Mszy św. o godz. 10.30 poświęcimy książeczki dzieciom Komunijnym.
  5. W tygodniu przed Mszą św. poranną i wieczorną modlimy się - wypominając zmarłych
  6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Trzech Koron.