Ogłoszenia duszpasterskie: Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Niedziela, 4 kwietnia 2021 10:11

1. Pamiętajmy, obwiązują nas maseczki i zachowanie bezpiecznej odległości, podczas nabożeństw w kościele, 1 osoba na 20 metrów.
    - Dzisiaj przeżywamy Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, Msze św. o godz. 7.00 10.00 i po południu Nieszpory o godz. 15.30 i Msza św. o godz. 16.00. Składka inwestycyjno - gospodarcza na drenaż wokół kościoła. Przez cały tydzień trwa oktawa wielkanocna, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Następna Niedziela to druga Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego po każdej Mszy św. adoracja i koronką do Miłosierdzia Bożego.
    - Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 16.00. Składka w tym dniu przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
  2. Na radosne Święta Zmartwychwstania Pańskiego - zwycięstwa Chrystusa Pana nad śmiercią, piekłem i szatanem - składam serdeczne życzenia całej naszej wspólnocie parafialnej. Niech Chrystus Pan otworzy nasze oczy i serca, napełniając je światłem Zmartwychwstania, pokojem, radością, mocą ducha i wszelkim dobrem, abyśmy umieli Go rozpoznawać i o Nim świadczyć w naszym codziennym życiu
  3. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Kosibowicza. Jak również, podziękowanie za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.