Ogłoszenia duszpasterskie: Niedziela Palmowa

Niedziela, 28 marca 2021 08:52

1. Pamiętajmy, obwiązują nas maseczki i zachowanie bezpiecznej odległości, podczas nabożeństw w kościele, 1 osoba na 20 metrów.
  2. Triduum Paschalne:
    - Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00 a później indywidualna adoracja do godz. 24.00
    - Wielki Piętek, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz rozpoczęcie Nowenny. Droga krzyżowa o godz. 17.30 prowadzi Rada Parafialna, o godz. 18.00 Liturgia Męki Pańskiej i indywidualna adoracja przy Grobie Pańskim. W tym dniu obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, zaleca się aby zachować post także w Wielką Sobotę. Ofiary składane przy Grobie Pańskim i przy adoracji Krzyż są przeznaczone na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
    - Wielka Sobota błogosławieństwo pokarmów o godz. 10.00 i 11.00, wokół kościoła z zachowaniem bezpiecznej odległości. Wigilia Paschalna o godz. 18.00
    - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, Msze św. o godz. 7.00 10.00 i po południu Nieszpory o godz. 15.30 i Msza św. o godz. 16.00. Składka inwestycyjno - gospodarcza na drenaż wokół kościoła.
    - Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 16.00. Składka w tym dniu przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
  3. W poniedziałek od godz. 8.00 pójdziemy do chorych.
  4. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Kosibowicza. Jak również, podziękowanie za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.