Ogłoszenia duszpasterskie: V Niedziela Wielkiego Postu

Niedziela, 21 marca 2021 12:12

1. Pamiętajmy, obwiązują nas maseczki i zachowanie bezpiecznej odległości, podczas nabożeństw w kościele, 1 osoba na 15 metrów.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    - W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, na Mszy św. o godz. 18.00 obrzęd przyjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, deklaracje na ławce pod chórem
    - W piętek, o godz. 17.30 Droga krzyżowa prowadzi "Koło Misyjne". Za pobożne odprawienie Drogi krzyżowej i udział w Gorzkich żalach, można uzyskać odpust zupełny.
    - W Niedzielę o godz. 15.30 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym i Msza św. o godz. 16.00
  3. Od 19 – 25 marca trwa tydzień modlitw o ochronę życia poczętego
  4. Przez kolejne dwie Niedzielę Wielkiego Postu, składka na gorzkich żalach przeznaczona jest na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  5. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Kąty. Bóg zapłać.
Ks. Rafał Jurczasiak – proboszcz