Ogłoszenia duszpasterskie: IV Niedziela Wielkiego Postu

Niedziela, 14 marca 2021 13:54

1. Pamiętajmy, obwiązują nas maseczki i zachowanie bezpiecznej odległości, podczas nabożeństw w kościele, 1 osoba na 15 metrów.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    - W piętek, Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP o godz. 17.30 Droga krzyżowa i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Za pobożne odprawienie Drogi krzyżowej i udział w Gorzkich żalach, można uzyskać odpust zupełny.
    - W Niedzielę o godz. 15.30 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym i Msza św. o godz. 16.00
  3. W najbliższą niedzielę tj. 21 marca przy kościele zostanie przeprowadzony kiermasz wielkanocny, na którym będzie można zakupić stroiki oraz kartki świąteczne. Wszystkie ozdoby zostały wykonane przez uczniów klas VI Szkoły Podstawowej w Sromowcach Wyżnych, pod opieką nauczycieli. Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na cele szkoły.
  4. Dziś po Mszy św. wieczornej spotkanie z Radą Parafialną
  5. W V i VI Niedzielę Wielkiego Postu, składka na gorzkich żalach przeznaczona jest na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  6. Bóg zapłać za ofiary z ostatniej niedzieli na potrzeby inwestycyjne i gospodarcze w naszej parafii.
  7. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Kąty. Bóg zapłać.

Ks. Rafał Jurczasiak – proboszcz