Galeria

Wycieczka Koła Misyjnego i Scholii na zamek w Niedzicy

W środę 02.07.2014 wyruszyliśmy na zakończenie roku szkolnego z dziećmi z Koła Misyjnego i Scholii na wycieczkę na Zamek w Niedzicy. Resztę niech powiedzą zdjęcia.

Pielgrzymka Flisaków do Matki Bożej w Piekarach Śląskich - 25.05.2014r.

Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich z pocztem sztandarowym wzięła udział w dorocznej Pielgrzymce Mężczyzn i Młodzieńców do Matki Bożej w Piekarach Śląskich, przybyło 35 flisaków ze Sromowiec Niżnych, 15 ze Sromowiec Wyżnych i 5 ze Szczawnicy. Tegoroczna pielgrzymka odbyła się pod hasłem „Rodzina miłością wielką".

10 Lecie powstania Izby Regionalnej w Sromowcach Wyżnych

18.05.2014r miało miejsce poświęcenie części odremontowanych pomieszczeń budynku Izby Regionalnej w Sromowcach Wyżnych. Była to tez okazja to uczczenia 10 rocznicy powstania Izby Regionalnej przy udziale wielu zaproszonych gości. Niech Bóg chroni i błogosławi temu domowi i tym którzy go ożywiają w dziele dla którego powstał.

Pielgrzymka klasy III w pierwszą rocznicę Komunii świętej - Łagiewniki - Wadowice

W dniu 14.05.2014 dzieci klasy III wraz z rodzicami wzięły udział w dziękczynnej pielgrzymce w 1 rocznicę Komunii świętej. Odwiedziliśmy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach oraz w Wadowicach Dom i Kościół Rodzinny św. Jana Pawła II.

Dekanalna Pielgrzymka na kanonizację Jana Pawła II w Rzymie 27.04.2014r

W dniach 25 - 30.04.2014r. odbyła się z dekanatu niedzickiego dekanalna pielgrzymka do Rzymu na kanonizację Jana Pawła II i Jana XXIII. Przewodniczyła jej ks.Józef Bednarczyk - uczestniczyli w niej też nasi parafianie /10 osób/. Dziękujemy im za podjęty trud pielgrzymowania i reprezentowania w tym szczególnym wydarzeniu naszą parafię - niech św. Jan Paweł II wstawia się za nami.

Strona 6 z 15‹ poprzednie | ... 4 5 6 7 8 ... | następne ›